۱۳۹۴ شنبه ۸ فروردين - ٧/٦/١٤٣٦ - Saturday, March 28, 2015 - ساعت 7:28 عصر
آرشیو خبرنمایش کد مطلب: 41871     
طی یک سال و با بلیت 3 هزار تومانی

آمار جالب فروش بلیت تئاتر در ورامین/ انجمن نمایشی که 87 میلیون تومان بلیت فروخت

انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین توانست با برنامه ریزی مدون و اجرای مداوم آثار نمایشی طی یک سال گذشته 87 میلیون و 452 هزار تومان بلیت نمایش بفروشد.
۱۳۹۲ شنبه ۳ اسفند ساعت 12:08

به گزارش هنرآنلاین،انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین توانست با برنامه ریزی مدون و اجرای مداوم آثار نمایشی طی یک سال گذشته 87 میلیون و 452 هزار تومان بلیت نمایش بفروشد.

امیرحسین شفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین در خصوص اجرای عمومی مداوم طی یک سال گذشته در این شهرستان اظهار داشت: اجرای عمومی نمایش‌های متنوع با هدف بلیت فروشی از 30 بهمن سال گذشته به صورت پیوسته آغاز کرد.

او ادامه داد: این اجراها در دو سالن آمفی‌تئاتر فرهنگسرای رازی با ظرفیت 200 تماشاگر و خانه نمایش استاد وزیری با ظرفیت 40 تماشاگر صورت پذیرفت که در مجموع در یک سال گذشته 21 نمایش بر روی صحنه رفته است که کل فروش گیشه انجمن هنرهای نمایشی ورامین 87 میلیون و 452 هزار تومان بوده است.

این در حالی است که بلیت نمایش در سالن اصلی 3 هزار تومان و در خانه نمایش 2 هزار تومان بوده است.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین در صدر فروش نمایش‌ها نمایش "سوپ سنگ" تا به امروز 23 میلیون و پانصد هزار تومان و نمایش "جوجه حنا" 14 میلیون و 500 هزار تومان فروخته‌اند. همچنین نمایش "مرسی"با فروش یک میلیون و 500 هزار تومان در خانه نمایش وزیری در صدر فروش است.

شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای عمومی نمایش‌های مختلف در فرهنگسرای رازی همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


صفحه اصلی |تماس با ما| درباره ما | نسخه تلکس|RSS| عناوین کل اخبار |پیوندها