۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان
شناسه خبر: 41817  - ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت 15:24
ششمین شب از جشنواره در برج آزادی با گروه‌نوازی کلاسیک ایرانی به پایان رسید

گروه گردانیه تصنیف ایران را در برج آزادی اجرا کرد

در ششمین شب از بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر گروه‌های شمسا و گردانیه از تهران در بخش گروه‌نوازی کلاسیک ایرانی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

به گزارش هنرآنلاین، امیر ذاکر با اشاره به سابقه فعالیت یک ساله گروه و نخستین تجربه حضور خود در جشنواره به روابط عمومی برج آزادی گفت: اینکه توانستیم در سالن اصلی برج آزادی اجرا داشته باشیم باعث مسرت و مایه افتخار ما است. به خصوص که همکاران و دست اندرکاران مجموعه و سالن همکاری بسیار خوبی با ما داشتند.

گروه گردانیه در کنسرت خود قطعات "پیش درآمد نوا"، "چهار مضراب گروهی نوا"، "می‌سوزم و می‌سازم"، "ترک جانان"، "سرمستان"، "بی‌نشان عشق" و "ایران را به آهنگسازی و تنظیم امیر ذاکر را اجرا کرد.

شمسا احساسات خود را با زبان موسیقی بیان می‌کند

گروه موسیقی شمسا "به سرپرستی" نیما طیرانی بطحائی و خوانندگی محمود صالحی در ششمین شب از بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر در سالن اصلی برج آزادی به رقابت با سایر گروه‌ها پرداخت.

گروه شمسا یک سال است که آغاز به فعالیت کرده و انگیزه‌اش بیان احساسات تک تک افراد توسط موسیقی است.

بطحائی با اشاره به اینکه نخستین بار است در جشنواره موسیقی فجر شرکت می‌کنند افزود: راه یافتن به بخش رقابتی جشنواره به عنوان پله‌ای است برای ترقی گروه و اجرا در برج آزادی به عنوان یک نماد ملی بسیار غرور انگیز و افتخار آمیز است.

انتهای پیام/
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: