۱۳۹۵ دوشنبه ۳ آبان
شناسه خبر: 41305  - ۱۳۹۲ جمعه ۱۸ بهمن ساعت 22:01

گفته عطاران پیش از نمایش رد کارپت؛ توهین یا شوخی؟!

رفتار نه چندان مناسب رضا عطاران پیش از نمایش جدیدترین ساخته سینمایی اش با عنوان ˝رد کارپت˝ در شلوغ ترین شب جشنواره فیلم فجر باعث دلخوری بسیاری از خبرنگاران و اهالی رسانه حاضر در کاخ جشنواره شد.

به گزارش خبرنگار هنرآنلاین؛ نمایش فیلم "رد کارپت"ساخته رضا عطاران پس از فیلم "امروز" میرکریمی در کاخ جشنواره، هفتمین روز جشنواره سی و دوم فیلم فجر را به شلوغ ترین شب این رویداد بزرگ سینمایی تا این روز تبدیل کرد.

پیش از آغاز نمایش فیلم "رد کارپت" و به روال فیلم های قبلی و در حالی که تعداد بسیار زیادی از تماشاگران روی پله ها و حتی به صورت ایستاده منتظر حضور عوامل این فیلم بودند که به روی صحنه بیایند، رضا عطاران و عوامل فیلمش پس از درخواست چندین باره برگزارکنندگان جشنواره به روی صحنه آمد اما با گفتن یک جمله که موجب دلخوری بسیاری از حاضران در سالن را موجب شد، ترجیح داد هیچ حرفی نزند. عطاران پس از حضور روی صحنه پس از سلامی به تماشاگران گفت بهتر است زر زیادی نزنیم و فیلم را ببینیم.

اگرچه این حرف عطاران را بعضی از افراد شوخی تلقی کرده و معتقد بودند که او هدفش این بوده که تماشاگر بیش از این منتظر نماند اما بسیاری دیگر برخلاف این عده این حرف را توهین آمیز دانسته و معتقد بودند که او حرمت تماشاگران را نگه نداشته است.

گفتنی است، هم اکنون نشست خبری فیلم "رد کارپت" با کارگردانی رضا عطاران در سالن سعدی در حال برگزاری است که گزارش آن متعاقبا منتشر خواهد شد.

حسین مسافرآستانه، کمال تبریزی، مجید مظفری، حسین فرخی، جهانبخش سلطانی، مانی حقیقی، مهراوه شریفی نیا و.... از جمله چهره هایی بودند که برای تماشای رد کارپت به برج میلاد آمده بودند.

انتهای پیام/32/
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: