۱۳۹۵ پنج شنبه ۶ آبان
شناسه خبر: 40129  - ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۷ دي ساعت 12:24
با حکم وزیر ارشاد صورت گرفت؛

ملانوروزی در مرکز هنرهای تجسمی

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید ملا نوروزی را به سمت مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی منصوب کرد.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن این حکم آمده:

نظر به شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی، بنا بر پیشنهاد معاون امور هنری، به موجب این حکم به سمت مدیرکل هنرهای تجسمی منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و تلاش مضاعف و پی‌گیر در حوزه مدیریت و با استفاده از آرای صاحب‌نظران و هنرمندان، در زمینه افزایش فعالیت هنرمندان هنرهای تجسمی و بهره‌گیری از آن در دیپلماسی فرهنگی در عرصه بین‌الملل، گام‌های مفید و موثری بردارید.

ملانوروزی که مدرک کار‌شناسی ارشد نقاشی را از دانشکده هنرهای زیبا گرفته، کار‌شناس هنری معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش، کار‌شناس فرهنگی هنری دفتر مرکز جهاد دانشگاهی کشور، مدیر هنری کیهان فرهنگی، مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سرپرست معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری، رییس زیباسازی شهرداری منطقه ۶ تهران، مسئول روابط عمومی بخش خارجی در سه دوره ستاد ارتحال حضرت امام (ره)، مشاور هنری در ستاد چهره‌های ماندگار، رییس فرهنگسرای شفق تهران، معاون جهانگردی سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل موسسه توسعه سیاحتی کیش و مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد کیش بوده است.

وی مدتی به عنوان طراح، خبرنگار و دبیرسرویس با نشریات جهاد دانشگاهی، آفرینش، تربیت، ایران و کیهان فرهنگی همکاری کرده و در نخستین کنفرانس هنرهای تجسمی در بینال نقاشی موزه هنرهای معاصر به عنوان محقق برگزیده انتخاب شده است. 

انتهای پیام/
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: