۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان
شناسه خبر: 35616  - ۱۳۹۲ شنبه ۱۶ شهريور ساعت 13:07

˝ندای کرامت˝ در حرم شاهچراغ(ع) طنین‌انداز می‌شود

واحد امور مناسبت‌های حوزه معاونت نشر و توسعه فرهنگ اسلامی آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) عهده‌دار ویژه‌برنامه ˝ندای کرامت˝ از 16 تا 26 شهریورماه (دهه کرامت) شد.

به گزارش هنرآنلاین، محمدعلی مظفری، معاون نشر و توسعه فرهنگ اسلامی آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) با اشاره به فرا رسیدن ایام دهه کرامت در شهریورماه جاری گفت: واحد امور مناسبت‌های حوزه معاونت نشر و توسعه فرهنگ اسلامی آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) عهده‌دار ویژه‌برنامه «ندای کرامت» در دهه کرامت سال جاری شد.

وی افزود: از آنجا که این معاونت برنامه‌هایی ویژه برای ایام بزرگداشت دهه کرامت به‌ویژه سالروز بزرگداشت حضرت شاهچراغ(ع) تدوین می‌کند و به اجرا در خواهد آورد؛ لذا تلاش خواهیم کرد که این برنامه‌ها در زمان‌های مناسب اجرایی و مورد استفاده همگان به‌ویژه زائران قرار گیرد.

مظفری تصریح کرد: از جمله این برنامه‌ها «ندای کرامت» است که شامل پخش تلاوت آیاتی برگزیده از کلام‌الله مجید با جایگاه امامت و ولایت زیارت‌نامه‌های امین‌الله، جامعه کبیره، زیارات خاصه حضرت معصومه(س)، حضرت شاهچراغ(ع) و حضرت امام رضا(ع)، قرائت حدیث شریف کساء، سرود، مداحی، تواشیح، مولودی‌خوانی، سخنرانی توسط اساتید حوزه و دانشگاه، پخش بیانات برگزیده مقام معظم رهبری و بزرگان متناسب با دهه کرامت است.

معاون نشر و توسعه فرهنگ اسلامی آستان شاهچراغ(ع) با تصریح اینکه این برنامه از روز اول ذی‌القعده (16 شهریورماه) از صبح تا پاسی از شب آغاز و همه روزه تا روز 11 ذی‌القعده (26 شهریورماه) ادامه خواهد داشت، گفت: تمامی این برنامه‌ها از طریق استودیو آوای حرم مستقر در صحن مطهر به‌صورت زنده پخش می‌شود.

مظفری اضافه کرد: برنامه "ندای کرامت" با همکاری معاونت اماکن متبرکه و واحد صوت این آستان شریف و مجریان و گویندگان آستان مقدس اجرا می‌شود و قابلیت پخش آن در فضای صحن حرم مطهر خواهد بود.

انتهای پیام/38 
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: